Forum Siber ~ ForumSiber.Net - Farkı bizimle yaşayın; çünkü biz farklıyız!

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunucu Sahibi Cyberneat ile Röportaj.
(Okunma: 8131)
CyBerNeaT
[23:11:15] <KeLebeK> CyBerNeaT oncelikle hosgeldiniz

[23:11:28] <CyBerNeaT> hoş buldum tskler KeLebeK.

[23:11:46] <KeLebeK> CyBerNeaT kisaca sizi taniyabilirmiyiz ?

[COLOR="Blue"][23:12:13] <CyBerNeaT> adım kerem 31 yasındayım aslen mardınlıyım istanbulda yasıyorum...
[/COLOR]
[23:13:14] <KeLebeK> CyBerNeaT memnun oldum tskler Peki fobileriniz hobileriniz nelerdir ?

[COLOR="Blue"][23:15:36] <CyBerNeaT> balık tutmak arabayla hız yapmak en cok zevdıgımde mangal yapmak mangal yapmayı cok severim arada futbol oynarım fobimde yanlız otururken bırının bırden cıkıp bana dokunması yada seslenmesı bıseye dalgınken o an elımde ne varsa atarım Smile
[/COLOR]
[23:16:27] <KeLebeK> CyBerNeaT Sevmekle Aşkı tarif et desem bana bi tarif edermisiniz ?

[COLOR="Blue"][23:19:04] <CyBerNeaT> Aşk anlatılmaz yaşanır aslında. Aşk kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir. Unutma; Onu artık unuttum demek, bir kez daha hatırlamaktır aslında. aşk Aşkın hikâyesini, durmaksızın feryâd eden bülbüle değil, sessiz sedasız can veren pervanelere sor. demıs sair Smile
[/COLOR]
[23:20:07] <KeLebeK> CyBerNeaT klasık olcak Ama Aşk mi Para mi ?

[23:21:19] <CyBerNeaT> şimdi ask her zaman olunacak bısey dıl ask kelımesı 3 harflı olsada zor bır durum para her zaman kazanılır kaybedılır bence ask daha ağır basıyor bana gore

[23:22:06] <KeLebeK> CyBerNeaT Bir daha dünyaya Gelseniz yine Sizmi olmak isterdiniz ?

[23:22:40] <CyBerNeaT> evet ben ben olmaktan asla pısmanlık duymadım cunku benım yerımde durumumda olmak ısteyen cok ınsan var bu yuzden sukrederım hep Smile

[23:24:09] <KeLebeK> CyBerNeaT Ben sizin sahip olduğunuz sitede yetkiliyim biliyorsunuz O yuzden mutlu sohbet.neti neden ve ne duygularla actiğinizi öğrene bilirmiyim ?

[COLOR="Blue"][23:26:32] <CyBerNeaT> ben normalde bu sıteyı acmadan once sanalı tamamen bırakmıstım hayatımda ısımle ılgılı netle alakalı hıcbır falıyetım kalmamıstıki Narqoz burhan kardesım ole takılıyordu baska sıtelere bende acayım da kendı sıtesınde takıl dıyerek actım olede devam ettık ıste.amac,a gelirsek amac sohbet etmek zaman oldurmek baska her hangı farklı bır amac söz konusu dil...
[/COLOR]
[23:27:35] <KeLebeK> CyBerNeaT sizi diğer sitelerden ayiran nedir niye tercih etmeliyiz mutlu sohbet net i ?

[23:30:08] <CyBerNeaT> sımdı benım sıtelerde sezdıgım durum sanal oldugu ıcın her selam yazanı kotu bılmek kotu gozle bakmak gıbı seyleri ortadan kaldırmaya calısan bır sıte olmamız kesınlıkle sıtemızde user kulanıcı kazanmak ıcın argo kotu dusunceli kulanıcıları sıteden gonderiyoruz kotu bir site dilde amacımız bir aile ortamı kurup saygı sevgı hosgoru ıcınde sohbet platformu olusturmak bizi baska sitelerden ayırt edecek cok durum var olumlu yonden sımdılık dıyeceklerım bu kadar ..

[23:32:30] <KeLebeK> CyBerNeaT huzur bulduğun yer ?

[23:34:03] <CyBerNeaT> evim aneme sarılırken cok huzurlu oluyorum en buyuk huzur o

[23:34:36] <KeLebeK> CyBerNeaT Sinirlendiğinizde nasil sakinleşiyorsunuz ?

[23:35:27] <CyBerNeaT> sinirleneceğim seye baglı daha once yapma dedıgım seyı yapıyorsa kisi veya kisiler kolay kolay sakınlesmem... ama sınırım fazla surmuyor 1 2 dk Smile

[23:36:36] <KeLebeK> CyBerNeaT erkekler ağlamaz Sözu doğrumudur ?

[COLOR="Blue"][23:37:38] <CyBerNeaT> doğru dildir bence sonucta erkeklerınde duygusu hisleri var sonucta...aglamadım hıc dıyen erkek yalan soluyordur Smile
[/COLOR]
[23:38:57] <KeLebeK> CyBerNeaT hayallerin neler ?

[23:40:00] <CyBerNeaT> ben kucukken ve olgunlastıktan sonra düşündügüm hayalleri gerceklestirdim hayal konusunda gerçeklesmıyecek nadir hayalım olmustur hayalden cok gerçeği daha cok severim tabi hayalsız olmaz ınsanın hayalleri olur ama hayal ettiklerım gerceklesıyor ..

[23:41:29] <KeLebeK> CyBerNeaT Sevdiğiniz sarki ve size neyi hissettirdiğini soylermisiniz ?

[COLOR="Blue"][23:43:34] <CyBerNeaT> ben genelde türkü ve sanat muziğini severim cunku ınsanın hayatından en cok guzel alıntılar yapan söz türkü ve sanat muziginde diye dusunuyorum en sevdıgım sarkıda ferdi tayfur sabahcı kahvesı 20 25 yasları arasında cok dınlerdım o sarkıyı program yayın sunuculugu yaparken her sabah olunca calardım sarkıyı o yuzden cok onemı var yanımda o sarkının...
[/COLOR]
[23:44:21] <KeLebeK> CyBerNeaT ne tür filim izlersiniz En son izlediğin filim nedir ?

[COLOR="Blue"][23:45:04] <CyBerNeaT> ben normalde cok korku fılmı izlmeyi sevıyorum ama etkısınde kaldıgım ıcın fazla ızlemıyorum en cokta ızledıgım fılm komedi filmleri bide savas fılmleridir..
[/COLOR]
[23:46:35] <KeLebeK> CyBerNeaT Sevgiliniz varmi varsa Sizi etkileyen yönlerini ve Sevmediğiniz huylarini söylermisiniz ?

[23:47:37] <CyBerNeaT> sevgilim var etkıleyen yonlerı bana sadık olması sevmesı sımdıkı askların sevgılılerın yasandıgı gıbı bır ılıskımızın olup 3 gunde bıtmemesı sevmedıgım huylarıda benı cok sınır edıyor bazen o harıc memnunum ask hayatımdan Smile

[23:48:51] <KeLebeK> CyBerNeaT mutlu sohbet net de Sohbetinden keyif aldiklariniz kişileri söylermisiniz bizde nick olarak tanimiş oluruz ..

[23:52:26] <CyBerNeaT> KeLebeK Can bluheat Melina TS Secil LioN yalnız34 Beyaz

[23:54:05] <KeLebeK> CyBerNeaT Sitenize Değerinden fazla Para ile Satin almak isteseler Cvbiniz ne olurdu ?

[23:56:31] <CyBerNeaT> ben bu ıse tıcari bakımından bakmadım hıc emeklerım cok var site uzerınde kısıtlı zamanımda cok sey yapmaya calıstım burdakı kulanıcılarımızda emeklerı cok vardır burayı sahıplenen sahıp cıkmaya calısan kendı sıtesı gıbı goren cok kulanıcı vardır onların emeklerı paha bıcılmez dıye dusunuyorum satmayı dusunmedım bugune kadar bugunden sonrada satmayı dusunmuyorum mutlusohbet platformu daima kalacaktır kalmaya devam edecektir...

[COLOR="DarkRed"][23:56:49] <KeLebeK> CyBerNeaT Sanal` da olsa Kimseye haksızlik yaptiğinizi düşünüyormusunuz ?
[/COLOR]
[COLOR="Blue"][23:57:53] <CyBerNeaT> sımdı dogrusunu solemek gerekırse bız dusunmesekte bazen ıstemeyerek yaptıgımız haksızlıklar oluyor elımden geldıkce vıcdanlı olmaya calısıyorum haksızlıkla karsı karsıya gelmeyıde haksızlık etmeyide sevmem en hasas noktalarımdan bırıdır.
[/COLOR]
[23:59:26] <KeLebeK> CyBerNeaT Son olarak Söylemek istediğiniz birşey varmi ?

[00:00:51] <CyBerNeaT> cok tsk ediyorum sızınle röportaj yapmak güzeldi inş bidaha bu fırsatı yakalayıp sizinle repörtaj yapmak ısterım iyi geceler...

[00:01:31] <KeLebeK> CyBerNeaT Biz tsk ederiz vakit ayirdiğiniz için ..
KeLebeKim Seni Çok Seviyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 10-19-2018, 08:14 PM