Forum Siber ~ ForumSiber.Net - Farkı bizimle yaşayın; çünkü biz farklıyız!

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CyBerNeaT le LioN röpörtajı
(Okunma: 529)
CyBerNeaT
Bug 
[00:23:08] <CyBerNeaT> Merhaba LioN hos geldın  ! Bize biraz kendinizden bahsedebilir misiniz?

[00:27:54] <LioN> Merhaba hos buldum  ben LioN kendimi anlatmak gerekirse genelde neseli birisiyim sohbet etmeyi severim yeri geldiginde özgür,dürüst,sakin,güvenilir bir kişiliğim var kimseye bağımlı yaşamam ve kimseden medet ummam,seviyeli insanlari severim herzaman nerde nasil davranmasi gerektigini bilen birisiyim.  

[00:28:29] <CyBerNeaT> peki LioN Hayatta her şeyi deneyerek öğrenenlerden misiniz yoksa hayata karşı normalde çekingen bir tavrınız mı var?

[00:30:27] <LioN> Evet hayatta her seyi deneyenlerdenim hayat insana her seyi ögretiyor tabi birazda tecrübe insanlara cabuk inanirim sanırım yerine göre cekingenlik var tabiki ama kimseden cekinmem.

[00:30:52] <CyBerNeaT> Bir dalga olsan ilk nereye vururdun?

[00:33:20] <LioN> En sevdigim yere kendimi kiyiya çekerdim galiba 

[00:33:32] <CyBerNeaT> Aldatan koca hangi bahaneleri uydurur? LioN  Smile

[00:38:30] <LioN> Valla sanirim her erkegin kendine ozgü bahaneleri vardır.simdi buraya yazipta kimseye tüyo vermiş gibi olmiyim

[00:39:11] <CyBerNeaT>  peki LioN Asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?

[00:42:13] <LioN> Evet tabiki var hic bi zaman büyük konuşman tecrübe ettim bunu asla ile biten kelimeleri kullaniyoruz ama asla yapmam dedigimiz şeyleri illaki bi gün yapiyoruz basımıza geliyo en başta dedigim gibi asla büyük konuşmam. 

[00:42:45] <CyBerNeaT> Sizce zor bir insan mısınız?

[00:43:59] <LioN> Aslinda ben zor bi insan degilim anlasamadigim kimse yoktur insanlarla cabuk kaynasirim her insan zordur ama yaklasim cok önemlidir.

[00:44:14] <CyBerNeaT> peki LioN Geriye dönüp baktığınızda, mesela şu 5 sene içinde neler öğrendiniz hayattan? 

[00:49:29] <LioN> En basta insanlara cok fazla deger verdigimi farkettim deli dolu hayati istedigi gibi yasayan bazen hüzünlü bi okadarda mutlu anlarim oldu ama 2017 yili kesinlikle benim icin ugurlu bi yil deildi cunku her sey üst üste geldi kendimin de bi okadar önemli oldugunu farkettim özellikle 2017 benim miladim oldu.    

[00:50:01] <CyBerNeaT> peki Karşınızdaki insanda ne ararsınız? 

[00:51:52] <LioN> İlk önce dürüstlük iyi bir karakterinin olup olmadıgını sevgi saygı..

[00:52:05] <CyBerNeaT> peki LioN Hayatınızdaki dalgalı dönemleri nasıl atlatıyorsunuz? Şimdi nasıl bir ruh hali içindesiniz?

[00:56:41] <LioN> Genellikle kendim cözüm yolu ararim inanrım cözüm yolu olduguna cok fazla sıkıntılarını paylaşan biri degilimdir yerine göre icine kapanik da denebilir kendi sorunlarımla başkalarını mutsuz etmekten cekinirim  Önüme cıkabilecek tüm sorunları asabilecegine inanan bir ruh hali icindeyim..  

[00:57:06] <CyBerNeaT> Şu anki yaşınızda kendinizi her yönden değerlendirecek olsanız ? LioN .

[01:01:04] <LioN> İletisimi kuvvetli,insanlara güvenmeyi tercih eden,ayni sekilde güvenilir birisi olmak saygi görmeyi bekleyen ,hayatim boyunca yasadiklarimdan ders cikaran.

[01:01:28] <CyBerNeaT>  peki  Sizce yaşamayı en değerli kılan şey ne?

[01:05:41] <LioN> Herseyde Önce  evlattır Aile dir yasamı degerli kılan şey varolmaktır varligimiz bizi sevdiklerimizi ve hayati degerli kilar en büyük iman lütuftur yaratıcı bizi muhatap edindiyse degerliyiz demektir.. 

[01:06:19] <CyBerNeaT> Peki LioN  birazda ircden konusalım sizce IRC'a ilginin azalmasında msn, twitter, icq, facebook vs. şeylerin etkisi % kaçtır?

[01:09:32] <LioN> Simdi sayfiklarimizin hic birisinde irc deki gibi sohbet edemiyoruz cok fazla bence cok fazla bi etki yaratmiyidor yuzdeye vurursak bunu %25 filan diye düşünüyorum.

[01:09:59] <CyBerNeaT> Mutlusohbet,le nasıl tanıstınız size birisimi onerdi yoksa kendinizmi geldiniz.?

[01:14:22] <LioN> Aslinda mutlu sohbete rastgele geldim sohbet sitelerine bakarken girdim ve kelebek le tanistim ilk önce kelebegin sicak karsilamasi hosuma gitti gelen userlerle birebir muhatap olup hal hatir sormasi beni burda kalmaya yöneltti ögrendimki sonradan arkadaslarimdan da sitede olanlar var ve geldigim gunden beride mutlu sohbet ailesinin bi ferdi gibi göruyorum kendimi. 

[01:14:55] <CyBerNeaT> mutlusohbet i herhangı bırıne arkadaslarınıza onerırmısınız onerirseniz nedenini oğrenebilirmiyiz ? LioN

[01:16:40] <LioN> Evet öneririm ve öneriyorumda cünkü gercekten gerek kanal icerisinde gerekse özel olarak sıcak cana yakın kisiler var herkese hakettigi gibi davraniliyor. 

[01:16:53] <CyBerNeaT> bize değerli zamanınızı ayırdığınız için cok teşekkür ediyorum  sizinle repörtaj yapmak cok güzeldi birdaha repörtajda görüşmek dileğiyle hoşcakalın LioN.

[01:17:50] <LioN> Bu roportajı bana deger vererek benimle yaptigin icin öncelikle ben tesekkür ederim sevgili CyBerBeaT 
KeLebeKim Seni Çok Seviyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 12-09-2018, 09:18 PM