Forum Siber ~ ForumSiber.Net - Farkı bizimle yaşayın; çünkü biz farklıyız!

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SiberChat.Org Nasıl bir yer?
(Okunma: 1054)
Lady
Sunucumuz hakkında düşüncelerinizi alalım beyler bayanlar Smile)))
Mustafa Kemal Atatürk

21PBzE.png
Ara
bluheaT
harika bir sunucu bence seviyeli sohbettin tek adresiSmile
Ara
RememberMe
Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr Smile)) hayat mutlu sohbetde güzel
Ara
Lady
Düşüncem gerçekten bu sitede edindiğim arkadaşlığı reelde edinmedim çok samimiler çok cana yakınlar bi abim oldu çok sevdiğim kardeşlerim oldu ve bir de evleneceğim dediğim adam hiç inanmazdım sanaldan arkadaşlık mı kardeşlik mi olur diye ben bu siteye geldim bunu öğrendim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sizi çok seviyorum siberchat.org ailesi.
Mustafa Kemal Atatürk

21PBzE.png
Ara
DuyquSuz
ben uzun bir süredir sunucumuzda bulunmaktayım ve gercekten keyifli makara eglenceli tek sohbet sitesi siberchat.org süper ötesi samimi dürüst kaliteli insanların oldugu tek adres benim tek keyif aldığım ve cok sevdiğim değer verdiğim arkadaslarım dostlarım oldu ve herkese ayrı ayrı teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum Smile tek kelime ile Siberchat.org 1 numaradır.
Ara
Melisa
Siberchat.org sana aşıgım dünyadakı en Güzel en samimi en seviyeli sohbet sitesisin.Sanalda en değerli arkadaşlarım ,çiçeklerim,aşklarım hepsi siberchat.org da .Tüm siberchat ailesine Teşekkürler hep böle biur aile gibi kalmanızı diliyorum Hepinizi çoooooooookk seviyorummm...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 08-18-2019, 11:03 AM