Forum Siber ~ ForumSiber.Net - Farkı bizimle yaşayın; çünkü biz farklıyız!

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canıma can olan Canana mektup
(Okunma: 1424)
Melisa
Çok özledim hemde çok görsem de doyamıyorum o güzel gözlerine saatlerce bakmak yüzünü ezberlemek dalıp gitmek istiyorum ... Senin eşin hatunun benim beyim olmanı aynı anahtarı taşımayı beraber ağlayıp beraber gülmeyi uyandım da seni görmeyi senin işten gelmeni beklemeyi sana yemekler yapmayı kıyafetlerimizin beraber yıkanmasını böle yazarak değilde yüzüne söylemeyi seni çok sevdiğimi sonra annene anne babanada baba demeyi Smile bana gelinim demelerini gözde gelinleri olmayı Smile soyadının soyadım olmasını benimle uğraşmanı bana bulaşmanı beni sevgi ye boğmanı sarıp sarmalamanı bana seslenmesi bırak işi yanıma gel seni çok özledim demeni ☺ o kadar çok istiyor ve dua ediyorum ki anlatamam bitanemm ... Seni çok seviyorum gerçekten ama böle içime sığmıyor resmen bendeki sevgin haykırmak istiyorum yaşatmak istiyorum sana bu sevgimi bana ne yaptın bilmiyorum Smile ilk zaman da sana deliler gibi aşık etmeyi başardın Smile Canımdan çok seviyorum seni ... Bir dk bile yok seni düşünmedim aklımdan hiç çıkmıyosun uyuyorum sen uyanıyorum sen hep sen iyi ki Sen bitanemm Can Parçam En Sevdiğim aşkım benim çirkinim Smile ... Seninle çok mutluyum gelecektede olucaz inşaAllah bitanemm ... Ne desem az kalır sana sen eşsiz sin benim gözümde her halükarda mükemmelsin sana hayranım güzelliğine huyuna sevgine herşeyine ... Boyuna posuna kurban olduğum azını yüzünü yedim gülüşünü sevdim gözlerinde kaybolduğum herşeyine mest olduğum ... balsın aşksın cansın sen ya sen herşeysin ... Kıyamadım tek kişi , hayatım boyunca sahip oldum tek güzellik yaşamım boyunca bana ait olan tek hazinem seninle bugüne kadar geçirdiğim her gün bana verilmiş en değerli hediye ... Öyle seviyorumki seni, kim ne derse desin umrumda değil. kimseyi duymuyorum, 3 şey istiyorum Rabbim'den Sen, Ben biz ve mutlu bir yuva, gerisi gelir ALLAH'ın iziniyle ... Ve beni ne olursa olsun ister tartışalım ister küselim ilk aşık olduğun sevdiğin günkü gibi sevmeni istiyorum ben öle yapıyorum çünkü bitanemm ne olursa olsun sana olan sevgim hiç azalmadı ne yaparsan yap azalmazda ( ama bişi yapma da yani sen bitanemm Wink ) Beni hep herşeyden herkesten koru kolla sev ben senin emanetinim sen de benim koruyucum o yüzden bana hep sahip çık aşkım sen olmasan ben korkarım ki Smile her zaman benim yanımda olduğunu bana hissettir ... Bu kalbi verenden ve senin sevgini içine serenden senli cennet isterim ... İyiki benimlesin , sen hep mutlu ol senin mutluluğun benim yaşama sevincim sonrada inşaallah biz olarak hep mutlu oluruz Smile Seni çok çok çok böle kocaman seviyorummmmm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-20-2018, 09:06 AM