Forum Siber ~ ForumSiber.Net - Farkı bizimle yaşayın; çünkü biz farklıyız!

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Yazım Olsun
(Okunma: 2304)
AzaZeL
#1
Merhaba sevgili! Ben batan güneşin ardından soğukkanlı ve titrek hislerimle durup durup düşlemekten sıkıldım seni,dolunayın yüreğinde ki sıcak kanlı insafa boyun eğmiş yıldızları seyre daldığım her anda kayan yıldızların ortasında buluyorum kendimi,sinsice yaklaşan karamsar gecenin ortasında avuçlarımı sana doğru uzatmaktan bıktım,yıllanmış umutsuzluğuma propaganda kesilmiş her bi bakışın iltica altında ki duruşu sempatikti aslında kimi ne göre,kanıtı olmayan bi fetih değildi yüreğime düzenlediğin her seferde unutuyorum kendimi,olmasanda olur deyişlerimde vardı yüreği kanayan'keşke'lerimde,unutmaki sevgilim; seni çok seviyorum hayla!


VE 1 YIL SOnrA yine biZZZZZZ HAYATIN NE GETİREcEĞİNİ Bilmeden YaşıYoruz


Hoşçakal o zamansa sevgili! Git gidebildiğin kadar uzaklara,kim avuçlarını tutarsa tutsun benim yerime,kimin gözüne o kadar ihtişamlı bakarsan bak o zaman,ve ilk kez kendime bu kadar samimiyken sana seslenmenin başka yolu yok aslında,her şekilde bekleyişte yok artık seni,ben ki uslanmaz yüreğime her gece seni anlatmaktan sıkılmazken senin gözü kapalı çıkıp gidişin,süreye gelen mutluluğumu bi çırpıda silip atman yetti aslında,ve şimdi ben sana seslenmek istiyorum eğer yüreğinin en ucra köşesinde benden bi parça varsa,bırak artık huzura kavuşsun ve senin dediğin gibi... beni unut artık!.......................YAzaN:AlpeR AŞkIN
Ara
Cevapla
Lady
#2
[MENTION=649]AzaZeL[/MENTION] wauuuuwww
Mustafa Kemal Atatürk


21PBzE.png
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 11-22-2019, 08:15 AM